AKP/Ünal: Gençler Avrupa’ya gitmek istiyor gibi algı oluşturmaya çalışıyorlar..: 2022

Merhaba, 

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, katıldığı bir programda yapmış olduğu açıklamalarda “Avrupa’dan insanoğlu kışı dercetmek için Türkiye’ye gelme planları yaparken içeriden birileri sanki gençler Avrupa’ya gitmek istiyor, oralar güllük gülistanlıkmış gibi algı oluşturmaya çalışıyorlar…” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Aksu TV canlı yayınında gündeme dair açıklamalarda bulunmuş oldu. Ünal, Türkiye’de sosyal medya fenomenlerinin İngiltere, Almanya, Belçika, Hollanda ve Amerika şeklinde ülkelere gönderilerek, bu ülkelerde her şeyin ne kadar güzel olduğunun anlattırıldığını, “Türkiye bir mühendis kaybetti”, “Almanya şunu kazandı” benzer biçimde ifadeler kullandırıldığını söyledi.

Ünal, “Avrupa’dan insanlar kışı koymak için Türkiye’ye gelme planları yaparken içeriden birileri sanki gençler Avrupa’ya gitmek istiyor, oralar güllük gülistanlıkmış şeklinde idrak oluşturmaya çalışıyorlar.” dedi.

Altılı masa ile alakalı de bir değerlendirme yapan Ünal, söz konusu liderlerin birbirleriyle iletişimde sıkıntı yaşadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Dönüp bu 6+1 diyorlar, 6+2 diyorlar, dolapta bekleyenler diyorlar bir sürü bir şey diyorlar. Şimdi Allah aşkına bunlar kendi aralarında ilişkilerini bile yönetemiyorlar bakın altını çizerek söylüyorum o masada oturanlar kendi aralarındaki ilişkilerini bile yönetemezken bu ülkeyi iyi mi yönetecekler. Kendi aralarındaki ilişkiyi yönetemeyenler kalkmışlar bu ülkeyi yönetecekler, bu ülkenin problemlerini çözeceklermiş.”

karar.Com

Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen 🙂

İçeriğimize oy verin

Yorum yapın