Anadolu Isuzu Gürcistan’daki ihalelerine bir yenisini daha ekledi: 2022

Merhaba, 

Anadolu Isuzu, ihracat rekorları kırdığı Gürcistan pazarındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Batum Belediyesi’nin açtığı ihaleyi kazanan Anadolu Isuzu, imzalanan anlaşma doğrultusunda 65 adet Isuzu Citibus otobüsün teslimatını gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, satış başarılarını yurt içinde olduğu şeklinde yurt dışı pazarlarda da sürdürüyor. Batum Belediyesi’nin açmış olduğu otobüs ihalesini kazanan ve imzalanan antak kalma kapsamında Batum Belediyesine 65 tane Isuzu Citibus otobüsün teslimatını yapacak.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Anadolu Isuzu olarak yurt dışındaki büyümemizi sağlam adımlarla sürdürüyor, yeni pazarlara girerken mevcut pazarlardaki varlığımızı da güçlendiriyoruz. Yenilikçi bakış açımız ve “terzi usulü imalat” modelimiz ile ürettiğimiz araçlarımız Avrupa kentleri başta olmak üzere dünya belediyelerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Sadece geçen sene 224 aracın teslimatını gerçekleştirdiğimiz ve bugüne kadar toplam 500 midibüs ve otobüs ihraç ederek bir rekor kırdığımız Gürcistan pazarında hizmet veren araçlarımıza 65 Isuzu Citibus’ı daha ekleyecek olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Anadolu Isuzu tarafından üretilen ve Gürcistan pazarına teslimatı yapılan midibüs ve otobüsler toplu ulaşımın yanı sıra okul, personel ve turizm taşımacılığı alanlarında hizmet veriyor.

Isuzu Citibus: Sınıfının en geniş ve en yüksek yolcu kapasitesine haiz otobüsü

Anadolu Isuzu’nun 9,5 metrelik toplu taşıma otobüsü Isuzu Citibusi kendi segmentinde rakipsiz özelikleri ile büyük beğeni topluyor. Isuzu Citibus, dar sokakları olan metropollerin ve daha düşük nüfuslu kentler de dahil olmak üzere birçok transit güzergahta hizmet sunan belediyelerin ihtiyaçları için tasarlandı. Isuzu Citibus, daha geniş ebatlara haiz toplu taşıma otobüsleri ile karşılaştırıldığında, düşük yatırım ve işletme maliyetleri, üstün manevra kabiliyeti ve yüksek yolcu kapasitesi ile modern şehirler için ülkü bir ulaşım çözümü olarak öne çıkıyor.

Citibus’ın sunmuş olduğu düşük yatırım ve işletme maliyetleri sayesinde belediyeler, toplu ulaşım rotalarını olası olan en verimli ve ekonomik şekilde idare etme olanağına kavuşuyor.

205 HP güç üreten yüksek performanslı ve otomatik şanzımanlı, Euro 6 emisyon standartlarına uygun motora haiz olan Citibus, geniş iç kütlesi, engelliler için kolaylık sağlayan tekerlekli iskemle rampası ile aracın erişilebilirliğini artırıyor ve tüm yolcular için engelsiz bir yolculuk olanağı sağlıyor. EBS, ABS, ASR, entegre retarder, yokuş muhafazakar, bağımsız havalı süspansiyon ve entegre CCTV sistemi, yoğun kent trafiğinde sürücü ve yolcular için üstün emniyet sunuyor.

Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen 🙂

İçeriğimize oy verin

Yorum yapın