Artunç Kocabalkan – Atilla Yeşilada:  Stiglitz & Nebati: 2022

Merhaba,  Artunç Kocabalkan – Atilla Yeşilada” width=”500″ height=”281″ src=”https://www.Youtube.Com/embed/dmijKV5Ht1A?Start=546&feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

 

Artunç’un kışkırtmasıyla büyük duayen Prof Dr  Joseph Stiglitz ve nöro-heteredox teorinin  kurucusu Bakan Nebati’ye söz soktuğum için pişmanım. Kamuoyu önünde özür diliyorum.

Suçlarım burada bitmedi, Merkez Bankalarının arz-yönlü şoklarla savaşım teorisini şahsi  emellerim için hunharca iğfal ettim. Günahlarım büyük.

 

İntegral Forex Tv’de, Artunç Kocabalkan’ın konuğu Atilla Yeşilada oldu. Gündemi ve piyasalara etkilerini değerlendiren konuşmacılarımız görüşlerini, “Stiglitz & Nebati” başlığı altında izleyiciler için aktardılar.

Atilla Yeşilada, yurt dışı tahvil piyasalarında yaşanan olumsuzlukları değerlendirirken, seyirciler için “Tahvil piyasaları neden önemlidir?” sorusunu yanıtladı. Yurt arasında ise merkez bankasının ekonomik politikalarını, açıklanan kredi yönetmeliğini ve seçime yönelik yapılan ekonomik hamlelerin piyasalara etkilerini de değerlendirdiler.

 

Integral Yatırım’da hisse hesabı açmak için bağlantı’e tıklamanız yeterli : https://lp.Integralyatirim.Com.Tr/2nt

 

Dolar, Euro, Altın, Endeks ve VİOP yatırımlarınızda kaldıraçlı işlem yapmanın tam zamanı:

https://lp.Integralyatirim.Com.Tr/8gI

Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen 🙂

İçeriğimize oy verin

Yorum yapın