”Erdoğan partisine 4 konuda net direktif verdi, eylül ayını işaret etti”: 2022

Merhaba, 

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, partisinin dün meydana gelen MKYK toplantısında, kurmaylarına 4 konuda net talimat verdiği öğrenildi. Partililerin eylül ayında sahada olmasını isteyen Erdoğan, seçimlere ilişkin yurttaşa iletilmesini istediği mesajları kurmaylarına bildirdi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün (8 Ağustos) toplanan AKP Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında parti kurmaylarına 4 mevzuda fazlaca net direktif verdi. Erdoğan MKYK’da ‘Eylül’de sahada olun mesajı verdi.

AKP MKYK toplantısı dün, parti genel merkezinde Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.

CNN TÜRK Muhabiri Arda Erdoğan, MKYK toplantısı ile ilgili olarak şu bilgileri paylaştı:

“O toplantının en tehlikeli sonuç başlığı 2023 seçimlerine giden yolda AK Parti’nin yürüteceği hazırlık çalışmalarıydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan partinin en yetkili karar organı olan MKYK’ya 4 mevzuda fazlaca net direktif verdi. Seçimlere kadar Erdoğan şunların vatandaşlara anlatılmasını istedi:

ERDOĞAN’IN 4 TALİMATI

20 senedir Türkiye kazandırılan hizmetlerin anlatılmasını istedi.

Ardından enflasyon başta olmak üzere mevcut sıkıntıları çözecek programa ve kadroların AK Parti’de bulunduğunun anlatılmasını istedi.

Küresel anlamda salgın sonrası savaşla birlikte küresel sorunların bulunduğunun vurguladı Erdoğan. Türkiye’nin gelecek hedeflerini gerçekleştirmesine yönelik başarının da yine AK Parti eli başarılabileceğini anlatın talimatını partinin kurmaylarına ve MKYK’sına vermiş oldu.

Şayet bunu başarırsa seçimde aleni ara önde olmamız için hiç bir engel yok mesajı verdi.

‘PARTİ YENİ BİR DÖNEM GÖRECEK’

Eylül ayından itibaren yeni bir devre görecek AK Parti. MKYK üyeleri Eylül ayından itibaren sahada milletvekilleri ile vatandaşlara bu şekilde anlatacak. AK Parti’nin hem hizmetleri hem de hedefleri anlatılacak.”

Birgün

Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen 🙂

İçeriğimize oy verin

Yorum yapın