FÖŞ kükredi:  Dolar şoku yaklaşıyor: Zamanı belli değil ama doğrultu net!: 2022

Merhaba,  Atilla Yeşilada” width=”500″ height=”281″ src=”https://www.Youtube.Com/embed/WLZaa8nzTHY?Feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

 

Zor Görev’ programının bu bölümü Woo Network katkılarıyla sizlere ulaşıyor! Derin likidite ağı Woo Network, kullanıcılarına birçok ayrıcalık sunduğu kripto para borsası WOOTR ile Türkiye’de! Sunucularını Türkiye’de kuran tek yabancı kripto para borsası WOOTR, emniyet, devamlı 0 komisyonla alım/satım fırsatı ve kişiselleştirilebilir arayüz ile ön plana çıkıyor.

 

WOO Network’ü keşfetmek için: https://bit.Ly/3RWqzUT

Tüm muamele çiftlerinde ömür boyu komisyonsuz alım/satım fırsatı için: https://bit.Ly/3Sa61sd

 

Ekonomist Atilla Yeşilada bu hafta Zor Görev’de iktidara yakın duran seçmenin aklındaki ekonomi sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın artık şapkadan tavşan çıkaramadığını söyleyen Yeşilada’ya göre seçim ekonomisi seçmen tercihlerinde büyük değişimler yaratmayacak. Böyle devam edilirse geçen yıl yaşadığımız kur şokunun bir benzerini yaşayacağımızı anlatım eden Yeşilada, para dağıtmanın dolar ve enflasyon üzerinde yukarı yönlü baskı yaratacağını belirtti. Son olarak, seçim sonrası senaryoları söyledi.

 

İyi seyirler…

 

00:00 Merhaba

02:10 Nobel Ekonomi Ödülü

04:20 Kavcıoğlu vs Bernanke

04:45 Döviz şoku ne zaman olur?

07:30 Cari aleni ve finansmanı

10:00 Alım gücü telafi ediliyor mu?

14:00 Kredi kampanyası nasıl fena mü?

17:50 Dünya mı haklı biz mi?

19:25 Seçim ekonomi ve bedeli

 

Mesele Ekonomi’ye destek olmak için:

https://www.Youtube.Com/MeseleEkonomi

 

 

 

Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen 🙂

İçeriğimize oy verin

Yorum yapın